KONST / Litografier / Grafiskt blad 13914550
*
nr 1391 4550
Mats HÃ¥dell
(f. 1958), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Norrskär. Signerad, numrerad 40/50, oramat löst blad, bladets mått: 42x59 cm
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
Följerätt
Utrop:
800 kr
Såld:
500 kr
Sista tid för bud online:
måndag 19 april 2021
kl 20:04:07
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
16/4 07:57:14
1
Vinnande bud
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fartyg fartygsportträtt gicléetryck marinmotiv mats hådell norrskär skärgårdsbåt skärgårdsbåtar skärgårdsmotiv stockholm stockholms skärgård sverige vatten vaxholmsbåt
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44
-
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:38
*
Mats HÃ¥dell
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
nr 1391 4550
Mats HÃ¥dell
(f. 1958), Sverige
Grafiskt blad, Gicléetryck, Norrskär. Signerad, numrerad 40/50, oramat löst blad, bladets mått: 42x59 cm
Mats Hådell, svensk målare född 1958.
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 800 kr |
| Såld: | 500 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 19 april 2021 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 16/4 07:57:14 | 1 | Vinnande bud |
- Konstnär/Designer
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: fartyg fartygsportträtt gicléetryck marinmotiv mats hådell norrskär skärgårdsbåt skärgårdsbåtar skärgårdsmotiv stockholm stockholms skärgård sverige vatten vaxholmsbåt
-
8049 Färglitografi
+ häfte med dikter, Thomas Wahlström (1964), "Turn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:44 -
8043 Färglitografi
Inger Winther, "Agtipar". Signerad, numrerad ea 3/..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:51 -
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:13 -
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:38



